Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

Zrobotyzowane pracownie dydaktyczne i laboratoria

Automatyzacja i robotyzacja produkcji jest coraz bardziej popularnym kierunkiem rozwoju zakładów produkcyjnych, prowadzącym do optymalizacji procesów, poprawieniu jakości i zwiększeniu wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów produkcji. Automatyzacja i robotyzacja polega na ulepszaniu produkcji oraz ograniczeniu czynnika ludzkiego w powtarzalnych procesach, tworząc zrobotyzowane cele, kompleksowe linie oraz automatyzując produkcje.

Dzięki doświadczeniu zdobytym przy współpracy z firmami produkcyjnymi wspomagamy szkolenie nowego pokolenia automatyków i inżynierów, poprzez budowanie pracowni edukacyjnych i organizację stażów dla studentów. Jednocześnie staramy się wskazać istotne aspekty pracy w branży robotyzacji i automatyzacji z punktu widzenia przyszłych pracodawców.

Doświadczenie w pracy z jednostkami dydaktycznymi, szkoleniowymi, uczelniami technicznymi, centrami B+R

Jako firma aktywnie działamy w branży, co za tym idzie jesteśmy w stanie dostosować wyposażenie laboratorium dydaktycznego do realiów rozwijającego się przemysłu. Czujemy biznesową odpowiedzialność w kształceniu nowej kadry inżynierskiej, w przyszłości przyczyniającej się do rozwoju branży automatyzacji i robotyzacji w Polsce.

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w branży automatyki i robotyki, budujemy pracownie dla placówek edukacyjnych. W zależności od poziomu kształcenia (szkoła średnia, uczelnia wyższa) dobieramy urządzenia zgodne z podstawą programową oraz standardami wykorzystywanymi w polskim i europejskim przemyśle.

W oparciu o nasze stanowiska edukacyjne kształcą m.in. Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska oraz Politechnika Rzeszowska.

Uczestniczymy również w projektach badawczo – rozwojowych (B+R, ang. R&D) wraz z ośrodkami naukowymi, które opracowują nowoczesne i innowacyjne technologie.

Zrobotyzowane cele dla pracowni i laboratoriów dydaktycznych

Dostarczamy stanowiska zrobotyzowane, dostosowane do celów kształcenia jednostek dydaktycznych, które wyposażone są w odpowiednio dobrane zestawy oprzyrządowania oraz systemy bezpieczeństwa. Oferujemy roboty wiodących producentów, takich jak: ABB, KUKA, Fanuc, Kawasaki, Yaskawa, Universal Robots. Ponadto zapewniamy wsparcie techniczne, oraz szkolenia stanowiskowe z obsługi dla pracowników dydaktycznych, jak i studentów.

Prototypy maszyn i wsparcie projektów badawczo-rozwojowych

Nasza firma współpracuje również z uczelniami wyższymi i centrami badawczo-rozwojowymi, opracowując wraz z nimi nowoczesne technologie. Dzięki szerokiej wiedzy zdobytej w dziedzinie robotyzacji i automatyzacji, oraz kreatywnemu zespołowi jesteśmy w stanie tworzyć nowatorskie rozwiązania. Nasi inżynierowie uzupełniają zespoły badawcze przedsiębiorstw i uczelni, dzieląc się z nimi swoim zdobytym doświadczeniem. Na podstawie wyników prac B+R produkujemy, wytwarzamy i uruchamiamy maszyny i urządzenia.

Wyposażenie laboratoriów

Dla szkół zawodowych, techników, szkół wyższych, ośrodków szkoleniowych oraz przedsiębiorstw oferujemy kompletne wyposażenie laboratoriów w elementy automatyki, pneumatyki, hydrauliki, sterowniki PLC, panele operatorskie HMI umożliwiające szkolenie z zakresu podstaw automatyki przemysłowej, robotyki, pneumatyk oraz naukę programowania sterowników PLC.

PRZEJDŹ DALEJ
MASZYNY SPECJALNE
+48 32 323 50 40 [email protected]