Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

NEXA

MOC
INNOWACJI

Automatyzacja procesów

Skonstruowana pod kątem wydajności i sprawności linia produkcyjna, szczególnie wykorzystująca nowe technologie, pozwala znacznie poprawić funkcjonowanie zakładu przemysłowego. Wykonujemy na zamówienie systemy wizyjne 2D i 3D, zautomatyzowane spawanie laserowe i łukowe oraz stanowiska robotyzacji procesów paletyzacji (oraz depaletyzacji) i pakowania. Proponujemy także gniazda do obsługi CNC, pras czy do nanoszenia uszczelnień i kleju.

Innowacyjne technologie

Wśród oferowanych przez nas produktów warto zwrócić uwagę na komponowane przez nas przy użyciu innowacyjnych technologii systemy wizyjne 3D, jak i 2D. Służą one do wykrywania położenia obiektów, ale też sprawdzania standardu ich produkcji. Zrobotyzowana paletyzacja i pakowanie, a także realizacja prac spawalniczych przy pomocy lasera lub łukowo, pozwala przyspieszyć pracę na terenie zakładu i odciążyć pracowników od wykonywania powtarzalnych czynności.

Nasze projekty powstają przy zastosowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i są wielokrotnie testowane pod kątem ich obsługi i sterowania. W tworzeniu układów napędowych i innych, zwracamy również uwagę na dobór odpowiednich części, które bez przeszkód współpracują ze sobą, tworząc w całości integralny i sprawny mechanizm.

Robotyzacja spawania, pakowania, depaletyzacji

Z usług naszej firmy i tworzonych systemów można skorzystać na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, opolskiego, świętokrzyskiego, a także dolnośląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Do współpracy zapraszamy zarówno lokalne fabryki przemysłowe w rejonie Katowic, jak i osoby zajmujący się wdrażaniem projektów inżynieryjnych i technicznych.

+48 32 323 50 40 [email protected]