Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

NEXA


MOC
INNOWACJI

PRZEWIŃ

Technologia

Skonstruowana pod kątem wydajności i sprawności linia produkcyjna, szczególnie wykorzystująca nowe technologie, pozwala znacznie poprawić funkcjonowanie zakładu przemysłowego. Wykonujemy na zamówienie systemy wizyjne 2D i 3D, zautomatyzowane spawanie laserowe i łukowe oraz stanowiska robotyzacji procesów paletyzacji (oraz depaletyzacji) i pakowania. Proponujemy także gniazda do obsługi CNC, pras czy do nanoszenia uszczelnień i kleju.

Automatyzacja procesów

Wśród oferowanych przez nas produktów warto zwrócić uwagę na komponowane przez nas przy użyciu innowacyjnych technologii systemy wizyjne 3D, jak i 2D. Służą one do wykrywania położenia obiektów, ale też sprawdzania standardu ich produkcji. Zrobotyzowana paletyzacja i pakowanie, a także realizacja prac spawalniczych przy pomocy lasera lub łukowo, pozwala przyspieszyć pracę na terenie zakładu i odciążyć pracowników od wykonywania powtarzalnych czynności.

Nasze projekty powstają przy zastosowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i są wielokrotnie testowane pod kątem ich obsługi i sterowania. W tworzeniu układów napędowych i innych, zwracamy również uwagę na dobór odpowiednich części, które bez przeszkód współpracują ze sobą, tworząc w całości integralny i sprawny mechanizm.

Robotyzacja spawania, pakowania, depaletyzacji

Z usług naszej firmy i tworzonych systemów można skorzystać na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, opolskiego, świętokrzyskiego, a także dolnośląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Do współpracy zapraszamy zarówno lokalne fabryki przemysłowe w rejonie Katowic, jak i osoby zajmujący się wdrażaniem projektów inżynieryjnych i technicznych.

 

 

 

Specjalizujemy się w automatyzacji następujących procesów:

Spawanie łukowe i laserowe

Spawanie łukowe
i laserowe

X

Spawanie łukowe
i laserowe

Za sprawą najnowocześniejszych technologii spawanie łukowe i laserowe stają się podstawowym sposobem łączenia metali w wielu obszarach produkcji. Zajmujemy się tym na co dzień.

Paletyzacja i depaletyzacja

Paletyzacja
i depaletyzacja

X

Paletyzacja
i depaletyzacja

Zrobotyzowane rozwiązania paletyzacji i depaletyzacji towarów cechują się dużą elastycznością i w zmiennych warunkach rynkowych. Jako drugie pokolenie robotyki w Polsce zajmujemy się tym od 10 lat.

Systemy klejenia, uszczelniania i malowania

Systemy klejenia, uszczelniania
i malowania

X

Systemy klejenia, uszczelniania
i malowania

Robotyzacja w tym obszarze zapewnia powtarzalną jakość produktu finalnego. Zagadnienia te znamy z wielu zrealizowanych projektów dla branży automotive.

Obsługa pras krawędziowych i transferowych

Obsługa pras krawędziowych
i transferowych

X

Obsługa pras krawędziowych
i transferowych

Automatyzacja procesu obróbki plastycznej blach to rozwiązanie pozwalające podnieść bezpieczeństwo tego procesu.

Obsługa maszyn CNC

Obsługa maszyn cnc

X

Obsługa maszyn cnc

Robotyzacja procesów obróbkowych wpływa na zwiększenie elastyczności i ograniczenie kosztów produkcji, na przykład poprzez obsługę kilku centrów obróbczych w tym samym czasie.

Handling i montaż

Handling i montaż

X

Handling i montaż

Pokaż Nam dotychczasowy montaż lub opowiedz o swoim produkcie końcowym, a my zautomatyzujemy proces jego wytwarzania.

Roboty mobilne i współpracujące

Roboty mobilne
i współpracujące

X

Roboty mobilne
i współpracujące

Dostarczamy stanowiska w oparciu o roboty nie powodujące zagrożeń dla człowieka we współpracy z nim. Wpisujemy się w nurt Industry 4.0

Systemy wizyjne 2D i 3D

Systemy wizyjne
2D i 3D

X

Systemy wizyjne
2D i 3D

NEXA projektuje i uruchamia systemy do detekcji pozycji, kontroli jakości i wymiarów w aplikacjach przemysłowych. Wykorzystujemy w tym celu wiodące rozwiązania sprzętowe i software'owe dostępne na rynku. Często stosujemy algorytmy głębokich sieci neuronowych zaprojektowanych i zoptymalizowanych przez naszych ekspertów do użycia w przemysłowych systemach wizyjnych.

Układy napędowe

Układy napędowe

X

Układy napędowe

Napędy jako zespoły połączonych ze sobą i oddziałujących na siebie wzajemnie elementów przetwarzających energię elektromechaniczną są nieodzownym elementem wielu procesów technologicznych.

+48 32 323 50 40 [email protected]