Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

Pakowanie i konfekcjonowanie

Procesy pakowania i konfekcjonowania spotykane są w wielu branżach, m.in. w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym, meblarskim.

Czynności te są najczęściej bardzo powtarzalne, przez co bywają monotonne. Z roku na rok coraz więcej firm automatyzuje działy pakowania i konfekcji, aby ułatwić pracę ludziom oraz podnieść wydajność swojej produkcji.

Systemy automatyki i robotyki przemysłowej umożliwiają poprawę jakości i estetyki pakowania, podniesienie wydajności (skrócenia czasu cyklu) oraz ograniczenie ilości braków i reklamacji.

Dostarczamy m.in.:

Zrobotyzowane stanowiska pakowania wysokowydajnego

Maszyny oparte są o roboty typu Delta lub SCARA oraz roboty 6-cio osiowe. Pozwala to nam na większą elastyczność produkcji. Umożliwia zmianę (dodanie) nowych produktów i schematów konfekcjonowania.

Systemy zrobotyzowane mają możliwość współpracy z kartoniarkami (urządzeniami składającymi / przygotowującymi karton), etykieciarkami, zaklejarkami. W zależności od wydajności oraz rodzaju i kształtu opakowania jednostkowego stosujemy systemy przenośników rolkowych, taśmowych, płytkowych oraz siatkowych.

Systemu etykietowania i znakowania produktu

Zgodnie z aktualnymi trendami oraz transformacją zakładów produkcyjnych w myśl Industry 4.0, projektujemy, tworzymy i dostarczamy systemu etykietowania i znakowania produktu. Dzięki systemom nadrzędnym (zaczynając od HMI, poprzez systemy SCADA, aż po ERP) umożliwiamy naszym Klientom kontrolę nad każdym produktem. Znakowanie jednostkowe, połączone z monitorowaniem przepływu umożliwia szybszą reakcję w przypadku zaistnienie awarii, weryfikację zasadności reklamacji, dokładną kontrolę magazynu surowców i półproduktów.

PRZEJDŹ DALEJ
PRACOWNIE DYDAKTYCZNE I LABORATORIA
+48 32 323 50 40 [email protected]