Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

NEXA


TWÓJ NOWY PARTNER
W AUTOMATYZACJI

PRZEWIŃ

Oferta optymalizacji procesów produkcji

Wiodącym elementem działalności naszej firmy, jest wspieranie inżynierów, kierowników projektów czy prezesów zakładów przemysłowych, w zwiększeniu automatyzacji procesów produkcyjnych i technologicznych. Zajmujemy się optymalizacją, modernizacją oraz produkcją maszyn oraz urządzeń. Ponadto, programujemy roboty i wdrażamy u naszych Klientów nowe technologie pomagające w zarządzaniu przedsiębiorstwem przemysłowym.

Robotyzacja i modernizacja

Procesy związane z wytwarzaniem maszynowym różnego typu artykułów, wymagają obecnie wielu zmian. Dzięki nim, maszyny czy urządzenia wykorzystywane na terenie zakładu będą spełniały normy bezpieczeństwa, higieny i wydajności. Istotnymi elementami, które niosą za sobą modernizacja i automatyzacja linii produkcyjnej, są m.in. podniesienie wydajności, zwiększenie jakości oraz powtarzalności wyrobu. Szereg czynności z powodzeniem wykonują odpowiednio zaprogramowane roboty i zoptymalizowane procesy przemysłowe, tym samym możliwe jest wyeliminowanie lub ograniczenie wykonywania rutynowych prac.

Usprawnienie linii i urządzeń

Automatyzacja procesów to nie wszystkie aspekty naszej oferty. Wspieramy również w optymalizacji i zarządzaniu produkcją na terenie danego zakładu. Szczegółowo badamy potrzeby i aktualny stan posiadanych maszyn czy oprogramowania. Chętnie wspieramy fabryki znajdujące się nieopodal Katowic oraz współpracujemy z zarządami technicznymi zakładów z województwa małopolskiego, podkarpackiego, opolskiego, łódzkiego, śląskiego czy dolnośląskiego.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

1

Automatyzacja i robotyzacja procesów

Z pasją zajmujemy się wdrażaniem automatyzacji w procesach produkcyjnych w wielu dziedzinach. Mamy doświadczenie w robotyzacji procesów takich jak:

- łączenie metali: spawanie, zgrzewanie, nitowanie
- paletyzacja i depaletyzacja produktów
- obsługa pras i maszyn CNC
- nanoszenie uszczelek, klejenie
- powłoki lakiernicze
2

Produkcja maszyn i urządzeń

Bazując na posiadanym zapleczu produkcyjnym, NEXA projektuje, wytwarza i dostarcza kompletne stanowiska i zautomatyzowane linie produkcyjne, wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym i technologicznym.

W zespole NEXA pracują:
- Opiekunowie klientów
- Konstruktorzy
- Projektanci AKPiA
- Programiści robotów off-line i on-line
- Programiści PLC
- Monterzy maszyn, urządzeń i systemów automatyki
- Serwisanci

3

Programowanie robotów, plc i scada

NEXA zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji, w oparciu o następujące komponenty automatyki:

- Roboty przemysłowe: KUKA, ABB, FANUC, Kawasaki, Yaskawa, Universal Robots
- PLC: Siemens, Allen Bradley, Bosch, Mitsubishi, GE Automation&Controls
- SCADA i HMI: WinCC, TIA Portal, Zenon, InTouch
4

Standardy branży automotive

NEXA to gwarancja najlepszych rozwiązań dla branży automotive.

Zapewniamy klientom kompleksowe usługi w zakresie następujących standardów programowania w branży motoryzacyjnej:

BMW L7
VW AG VASS (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche)
GM Opel: Global 3 i Global 2
Mercedes
Jaguar
5

Zarządzanie projektami

Projekty prowadzimy w oparciu o bogate doświadczenie, korzystając przy tym z metodologii PRINCE2. Dbamy o terminowość, wymaganą jakość i zakres, zapewniając wysokie standardy komunikacji z Klientem.

NEXA to kompleksowe i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.
Współpracujemy z fabrykami na terenie województw: śląsk, małopolska, podkarpackie, opolskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie i dolnośląskie
NEXA sp. z o.o. sp.k. | ul. Żelazna 17d, 40-851 Katowice | woj. śląskie | tel: +48 32 323 50 40 | e-mail: [email protected]