Wyceń swój projekt

Skorzystaj z formularza lub napisz na:

[email protected]
 

Maszyny prototypowe i specjalne

Kompleksowo dostarczamy najlepsze rozwiązania i systemy z zakresu automatyzacji procesów przemysłowych – od projektu do wdrożenia.

Doświadczony zespół inżynierów opracowuje konstrukcję oraz przygotowuje projekt stanowiska zrobotyzowanego lub maszyny specjalnej. Projekt dopasowujemy do potrzeb produkcyjnych klientów. Własny park maszyn pozwala nam na całościowe wykonanie maszyny specjalnej w naszym zakładzie, dzięki czemu znacznie skracamy czas powstawania prototypowego stanowiska produkcyjnego. Dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu mamy także bezpośredni wpływ na wysoką jakość wytwarzanych przez nas maszyn specjalnych.

Każda nasza maszyna otrzymuje certyfikat CE, jest w pełni zgodna z zapisami Dyrektywy maszynowej, oraz posiada pełną dokumentację techniczną oraz instrukcję bezpieczeństwa.

Indywidualne podejście do tworzenia maszyn daje wiele korzyści dla klienta końcowego:

  • Rozwiązanie dopasowane do potrzeb Klienta
  • Przyspieszenie cyklu produkcyjnego
  • Lepsza jakość produktów
  • Optymalizację kosztów produkcji
  • Automatyzacja nietypowych procesów produkcyjnych

Specjalizujemy się w automatyzacji procesów niestandardowych, w których nie zrealizowano jeszcze automatyzacji, lub nie zostały przypisane do innych branż. Jeżeli nie możesz znaleźć na rynku maszyn dopasowanych do Twoich potrzeb to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wykonujemy maszyny oraz linie produkcyjne według indywidualnych potrzeb. Na podstawie przekazanych założeń opracujemy koncepcję oraz przygotujmy ofertę. Kolejno zajmiemy się kompleksowo projektowaniem, budową, testami, uruchomieniem prototypu oraz instalacją i wdrożeniem do produkcji maszyny w Twoim zakładzie produkcyjnym.

Świadczymy usługi R&D z zakresu automatyzacji dla przedsiębiorstw i fabryk, ściśle we współpracy z klientem.

PRZEJDŹ DALEJ
MODERNIZACJA MASZYN I PROCESÓW
+48 32 323 50 40 [email protected]